top of page

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Dil Okulu

Yurtdışında alacağınız bir dil okulu eğitimi hayatın her aşamasında size katkı sağlayacaktır. Dil öğreniminiz sadece sınıf içinde ders anlatımı ve test odaklı olmayıp, gerçek hayatta farklı kültürle etkileşime geçip kendinizi her alanda geliştirmenizi sağlayacaktır. ABD, İngiltere, Almanya, Fransa ve daha 30'a yakın ülkede, 250 den fazla dil okulu arasından seçiminizi yapın. Kurumumuzda her yaş ve seviyeye uygun dil eğitimlerimizle, dil becerilerinizi belli bir seviyeye ilerletmeniz, orada alacağınız dil eğitimini daha anlamlı kılacaktır.

 

Yaz Okulu 

Çocukların ve gençlerin yaz tatillerini daha verimli, aktif ve eğlenceli geçirebilmeleri için yaz okulları sıklıkla tercih edilen bir seçenektir. Hem küçük yaşta dil becerilerini geliştirmek hem de farklı kültürler ile etkileşime girerek hayata daha geniş çerçeveden bakmak için kaçırılmayacak bir fırsat!

Lise Değişim Programları 

Lise Değişim Programı, M.E.B. tarafından onaylı lise sınıflarındaki öğrencilerin sene kaybetmeden yurt dışında eğitim ve öğrenimlerine devam edebileceği bir programdır.

Bu programla öğrenciler genç yaşta, dil ve etkileşim becerilerini geliştirecek ve geniş bir vizyon sahibi olacaktır.

Üniversite

Öğrencilerin lise eğitimlerinden sonra dünyadaki en iyi üniversitelerde seçtikleri alanlara devam etmeleri ülkemizde çok tercih edilen ve önemli bir seçenek haline gelmiştir. Üniversiteyi yurtdışında bir üniversitede geçirmek size zaman, kültür ve alanınızda yüksek deneyim sağlar

Çoğu okulun sağladığı Y.Ö.K. denkliği ile gençlerimiz hem en iyi eğitimlerini deneyimleyecek hem de döndüklerinde kendi okullarında sıkıntı yaşamayacaklardır.

Yüksek Lisans

Birçok ülkede ve hemen hemen her alanda, farklı üniversitelerin sizlere sunacağı imkanlar ile eğitim seviyenizi farklı bir boyuta taşıyın! Başvurmak istediğiniz programlar değerlendirilip, kısa zaman içinde size en uygun programlar için seçenekler sunulacaktır.

Projesi Tartışması Reklamlar
Pasaport Kapaklar
Model Uçaklar
bottom of page